مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرصت بکر صادرات بادام زمینی به آفریقا و کشورهای عربی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دروازه جدید صادرات بادام زمینی به آفریقاکدام بادام زمینی برای صادرات به آفریقا مناسبتر است؟صادرات بادام زمینی و درختی به کشورهای عربیصادرات خشکبار به کشورهای عربی
صادرات بادام زمینی به آفریقا

فرصت بکری برای صادرات بادام زمینی به آفریقا برای تجار ایران فراهم است. لازم است تجار و صادر کنندگان بادام ایرانی برای صادرات خشکبار به آفریقا و کشورهای عربی برنامه ریزی کنند. این مهم احتیاج به بازار یابی و پیگیری مستمر دارد.

شرکت زرین مغز در جهت صادرات بادام به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و آفریقا برنامه های طولانی مدت در نظر گرفته است. این برنامه های بلند مدت برای رسیدن به موفقیت بیشتر احتیاح به همکاری دو سویه شرکت زرین مغز برای تولید بادام و تجار برای خرید بادام دارد.

صادرات بادام زمینی به آفریقا

دروازه جدید صادرات بادام زمینی به آفریقا

دروازه جدید صادرات بادام به آفریقا به روی تجار کشورهای تولید کننده بادام گشوده شده است. ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان بادام می تواند فعالیتی گسترده در این زمینه داشته باشد و با توجه به نیاز و سطح درآمد مردمان کشور فقیر آفریقا فروش بادام و انواع خشکبار دیگر را برای صادرات بادام زمینی به آفریقا به این کشور انجام دهد.

کدام بادام زمینی برای صادرات به آفریقا مناسبتر است؟

در مورد این سوال که کدام بادام زمینی برای صادرات بادام زمینی به آفریقا مناسبتر است باید بگوییم همان گونه که اکثر مردم دنیا اطلاع دارند آفریقا اگر چه یک کشور مدیترانه ای و مرطوب با خاک حاصلخیز است اما مردمانی فقیر دارد.

این فقر باعث شده تا بدن اکثر مردم جامعه آفریقا با فقر آهن و کمبود پروتئین رو به رو گردد؛ لذا آنها به دنبال ماده غذایی ارزان قیمت و غنی از املاح معدنی برای برطرف کردن نیاز بدن خود هستند.
بادام یکی از این دانه های مغذی است که دنیایی از این خواص را در خود جا داده و با سطح در آمد مردم این کشور همخوانی دارد و برای صادرات بادام به آفریقا مناسب است.

تجار و صادر کنندگان می توانند در این زمینه روی بادامهای ریزتر به عنوان درجه ۲و۳ که قیمت مناسبتری دارد برای صادرات بادام به آفریقا برنامه ریزی کنند.

صادرات بادام زمینی و درختی به کشورهای عربی

صادرات بادام زمینی و درختی به کشورهای عربی همواره در دستور کار شرکت زرین مغز قرار دارد. این برنامه بلند مدت شامل صادرات بادام به کشورهایی چون:

  • امارات
  • کویت
  • عراق
  • قطر
  • عمان

و… است که در سال گذشته به ۷۷۰ ملیون و ۳۱۹ هزار دلار رسیده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای صادرات بادام به کشورهای عربی با نمایندگی شرکت زرین مغز تماس بگیرید.

صادرات بادام زمینی و درختی به کشورهای عربی

صادرات خشکبار به کشورهای عربی

صادرات خشکبار از شرکت زرین برنامه ریزی شده و ادامه دار است. این صادرات گسترده با واسطه گری شرکت زرین مغز و تهیه انواع بادام مرغوب مناطق کشت در ایران برای خرید و فروش بادام راهی بازار صادرات می گردد.

تجار داخلی و خارجی جهت صادراتی ارز آور و خیالی آسوده برای تامین بار در تناژ بالا می توانند با شرکت موفق زرین مغز همکاری نمایند.

مرکز فروش و صادرات خشکبار و مغزیجات ایرانی

شرکت زرین مغز

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید