مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش مغز بادام درختی و زمینی ایرانی در شرکت زرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایران رکوردار با کیفیت ترین انواع بادام در دنیامزایای خرید انواع بادام ایرانیفروش مغز بادام درختی عمدهفروش عمده بادام زمینیمولفه های تاثیر گذار در قیمت بادام درختیمقاسیه قیمت بادام زمینی استانه با پارس ابادبازارهای صادراتی انواع بادام درختیراهنمای صادرات بادام زمینیمرکز پخش عمده مغز تخمه طعمدار
فروش مغز بادام شرکت زرین 09120774128

فروش مغز بادام شرکت زرین 09120774128

یکی از فعالیت های ما در شرکت زرین فروش مغز بادام درختی و فروش مغز بادام زمینی است.

لیست قیمت فروش مغز بادام ایرانی شرکت را به دو طریق می توان کسب نمود:

 • ۱- درگاه های اینترنتی شرکت زرین
 • ۲- نمایندگی شرکت در مناطق کشت محصول

اما امروز دنیا دنیای سرعت و ترقی است. هزاران تن بادام شیرین درختی و زمینی با یک انتخاب و ارسال در بازار جهانی جا به جا می شود و خرید و فروش عمده بادام درختی صورت می پذیرد.

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

ایران رکوردار با کیفیت ترین انواع بادام در دنیا

شرایط جغرافیای کشور سبب شده تا ایران رکوردار با کیفیت ترین انواع بادام در دنیا باشد . در ایران انواع بادام درختی و زمینی مرغوب و با کیفیت کشت و تولید می شود. جایگاه ایران در تولید انواع بادام در وضعیت قابل توجهی نسبت به تولید کنندگان بادام در سطح جهانی می باشد.

بادام درختی ایران را می توان با کیفیت ترین نوع بادام در دنیا معرفی نمود . که دارای گستردگی و تنوع ویژه بوده و هر کدام بسته به نوع کیفیت و  ویژگی های که دارد خواص تجاری مربوط به خود را دارد .

استان چهارمحال بختیاری مرکز تولید انواع بادام درختی می باشد . اگرچه بادام درختی در نقاط مختلف کشور کشت و تولید می شود .اما رقم های کشت شده بادام درختی در این استان تفاوت های زیادی با دیگر بادام ها  کشت شده  از لحاظ کیفیت دارد . بادام های درختی کشت شده در ایران شامل انواع بادام سنگی و بادام کاغذی می باشد .

بادام زمینی ایران ،همانند بادام درختی دارای کیفیت قابل توجه بوده و متقاضیان زیادی در بازار های داخلی و خارجی دارد . بادام زمینی استانه و بادام زمینی پارس اباد دو نوع با کیفیت این محصول بوده که ارزش صادراتی بالایی دارد . ایران در تولید بادام زمینی جایگاه چهارم را دارد .  اما می توان با مکانیزه کردن کشاورزی و تدوام ارتباط بین تولید کنندگان  با کشاورزان و حمایت های دولت می توان جایگاه ایران در تولید بادام زمینی را ارتقا داد .

شرکت زرین مغز با خرید انواع بادام ایرانی از کشاورز و تداوم ارتباط با کشاورزان در تولید انواع بادام ایرانی فعالیت قابل توجهی در چند سال اخیر داشته است .

فروشنده اصلی بادام زمینی و درختی | مرکز خرید مستقیم بادام ایرانی شرکت زرین | مرکز فروش و صادرات بادام پسته گردو فندق کشمش انجیر قیسی ایرانی

مزایای خرید انواع بادام ایرانی

شناختن مزایای خرید انواع بادام ایرانی منجر به تجارت هدفمند تر و تامین مطمعن و سریع نیاز متقاضیان و گروهای تجاری مختلف در خرید انواع بادام ایرانی می شودا

بادام ایرانی را باید به دو دسته زمینی و درختی تقسیم بندی نمود که هر کدام از این نوع بادام ها خواص تجاری خاص خود را دارند .

بادام درختی کاربردهای تجاری فراوانی دارد . از مغز بادام درختی در تولید انواع مواد غذایی نظیر کیک ، شکلات و مشتقات ان نظیر خلال بادام در کارخانجات و کارگاهای تولید مواد غذایی استفاده می شود . از پوست بادام درختی در تولید انواع چوب مصنوعی و همچنین برای تقویت خاک استفاده می شود

بادام زمینی را می توان پر مزیت ترین محصول تجاری در حیطه خشکبار برشمرد . از مغز بادام زمینی در تولید انواع مواد غذایی نظیر انواع شیرینیجات ، انواع شکلات  و در دودی کردن انواع فراوردهای گوشتی استفاده می شود .  و همچنین تولید انواع مشتقات بادام زمینی نظیر کره بادام زمینی ،بادام زمینی روکش دار و طعم دار از مغز بادام زمینی استفاده می شود .از مغز بادام زمینی در تولید انواع داور لوازم ارایشی و تهیه انواع چسب و براق کنندها استفاده می گردد .

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی شرکت زرین | مرکز فروش و صادرات بادام پسته گردو فندق کشمش انجیر قیسی ایرانی

فروش مغز بادام درختی عمده

فروش بادام درختی توسط تولید کننده داخلی به طور مستقیم باعث حذف دست دلالان و در نتیجه بهبود قیمت تمام شده و روند توزیع در بازار می‌ شود.

وجود مراکزی که در فروش مغز بادام درختی به صورت عمده فعالیت می کنند. تاجران و گروهای تجاری مختلف را به خود معطوف می سازند از انجایی که بادام درختی متقاضیان زیادی در بازار های داخلی و خارجی دارند  وجود مراکز پخش و فروش در سرعت بخشیدن به روند تجاری بادام تاثیر بسزایی دارد.

با وجود این عوامل، مراکزی که در کنار تولید بتوانند. در فروش عمده بادام درختی فعالیت داشته باشند. می توانند امکان خرید بدون واسطه انواع بادام درختی را برای متقاضیان این محصول فراهم اورد .

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام درختی، پخش و فروش ان امکان خرید مستقیم انواع بادام درختی از مرکز تولید را برای متقاضیان فراهم کرده است .

در شرکت زرین فروش بادام درختی شامل حداقل ۵ نوع بادام ایرانی می شود که عبارتند از :

۱) بادام کاغذی
۲) بادام شاهرودی
۳) بادام مامایی
۴) بادام سنگی
۵) بادام ربیع

بادام درختی با انواع گوناگونی که دارد می تواند با سلیقه و سطح درآمد قشرهای مختلف جامعه هماهنگ شود.

قیمت بادام درختی نیز نسبت به کیفیت بالای آن تناسب دارد.

فروش مغز بادام شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی

تاجران و گروهای تجاری مختلفی به دنبال مراکزی هستند که در فروش عمده بادام زمینی فعالیت دارند .

خرید و فروش بادام زمینی رونق زیادی در بازارهای خارجی و داخلی دارد . در ایران هر دو نوع بادام زمینی استانه و پارس اباد خرید و فروش می شود .

ما مغز بادام زمینی را مستقیما از دو منطقه اصلی تولید عمده بادام زمینی یعنی آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان جهت فروش عمده بادام زمینی به سراسر کشور ارسال می کنیم.

خریداران داخلی و خارجی برای اطلاع از قیمت انواع بادام درختی و زمینی می توانند به نمایندگی شرکت زرین و یا سایت شرکت مراجعه نمایند و با رضایت دکمه انتخاب و خرید بادام را تایید کنند.

جهت ارتباط با شرکت زرین مرکز فروش مغز بادام درختی و زمینی و همچنین صادرات پسته و گردو با ما تماس بگیرید.

مولفه های تاثیر گذار در قیمت بادام درختی

عوامل و مولفه های تاثیر گذار  مختلفی بر قیمت بادام درختی وجود دارد .هر دام از این عوامل تاثیر بسزایی در قیمت بادام درختی دارند .

حجم تولید سالیانه از مولفه های مهم در قیمت انواع بادام درختی می باشد .از انجایی که بادام درختی متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی دارد لذا اگر حجم تولید پاسخگو نیاز متقاضیان نباشد .قیمت بادام روند افزایشی چشم گیری خواهد داشت. عواملی نظیر افت زدگی و سرما زدگی از عوامل مهم در مقدار تولید سالیانه بادام درختی می باشد .

از مولفه های تاثیر گذار دیگر در قیمت بادام درختی کیفیت این محصول می باشد .بادام درختی با کیفیت دارای مغز درشت،فاقد تلخی ،دارای پوسته روشن می باشد.

از مولفه های دیگر می توان به واردات انواع بادام خارجی و غیر ارگانیک ،هزینه وابسته به نوسانات ارزی در روند تجاری بادام اشاره کرد .

برای اطلاع از قیمت روز انواع بادام درختی می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید و از خرذید خود اطمینان حاصل نمایید .

خرید بادام زمینی شرکت زرین ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مقاسیه قیمت بادام زمینی استانه با پارس اباد

مقایسه قیمت بادام زمینی استانه با پارس اباد و مقایسه کیفی ان ها می تواند راهنمای مناسب تری را در بازار داخل برای خرید بادام ایرانی ایفا کند .

هر دو محصول ایرانی دارای کیفیت مطلوب بوده و از نظر کیفی در یک سطح می باشد .تنها عاملی که در روند قیمتی این دو محصول تاثیر می گذارد ،فاصله  برداشت  ۴۵ ان هاغ می باشد که گاهی این عامل سبب شده تا قیمت بادام زمینی پارس اباد نسبت به استانه روند قیمتی بالاتری داشته باشد .

تاجران و گروهای تجاری مختلف برای اطلاع از قیمت روز انواع بادام زمینی می توانند با شرکت زرین مغز در تماس باشند . در این شرکت انواع بادام زمینی ایرانی تولید و کشت می شود .

بازارهای صادراتی انواع بادام درختی

بازارهای صادراتی انواع بادام درختی  گسترده می باشد و دلیل این گستردگی کیفیت بادام ایرانی می باشد .

صادرات بادام درختی به کشورهای مختلفی انجام می شود که هر کدام بسته به نوع محصول و استفاده از ان بازار صادرات متفاوتی دارد .

صادرات بادام درختی به کشورهای نظیر

 • روسیه
 • ترکیه
 • کشورهای عربی
 • هند

انجام می گیرد که هر کدام از این کشورها محصول متفاوتی از بادام درختی را انتخاب و کاربردهای تجاری و بازار های هدف مختص به خود را دارد .

به عنوان مثال صادرات بادام مامایی به هند نسبت به دیگر انواع بادام درختی در این کشور رواج بیشتری داشته و از بادام مامایی برای مصارف خام خوراکی استفاده می شود .

صادرات انواع بادام سنگی به ترکیه و روسیه رونق بسیار بالایی دارد از مغز بادام سنگی در تولید انواع مواد غذایی نظیر کیک و شکلات استفاده می شود . کارخانه جات تولید مواد غذایی بازارهای هدف مناسبی برای صادرات بشمار می روند .

صادرات انواع بادام کاغذی به کشورهای عربی جایگاه بالاتری نسبت به سایر بادام ها در این کشور نسبت به سایر بادام ها دارد .

شرکت زرین مغز  در صادرات انواع بادام درختی و شناخت بازار های هدف فعالیت قابل توجهی در چند سال اخیر داشته است

راهنمای صادرات بادام زمینی

اطلاع از طریقه صادرات و راهنمای تجارت بادام زمینی می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه صادراتی بادام زمینی ایفا کند .

بادام زمینی در ایران منتقاضیان زیادی را در بازار های خارجی دارد . صادرات بادام زمینی به صورت غلاف ،با مغز یا مشتقات نظیر کره بادام زمینی و بادام زمینی روکش دار و طعم دار انجام می گیرد

تنوع و گستردگی در صادرات بادام  زمینی سبب شده تا مراکزی زیادی در صادرات این محصول فعالیت داشته باشند .

اگر چه بادام زمینی ایران از کیفیت بالایی نسبت به سایر بادام زمینی ها کشت شده در دنیا بر خوردار است اما ایران در رتبه پنجم در صادرات انواع بادام زمینی قرار دارد .

توسعه و تقویت مسیر های صادراتی و تجهیز ناوگان گمرکی تاثیر زیادی در ارتقا جایگاه ایران در صادرات انواع بادام زمینی دارد .

رعایت مواردی نظیر

 • کاهش هزینه های متفرقه
 • انتخاب نزدیک ترین مسیر مواصلاتی
 • بسته بندی ایمن

تاثیر زیاد در نتیجه بهتری  صادرات بادام زمینی دارد . شرکت زرین مغز در صادرات انواع بادام زمینی فعالیت قابل توجهی داشته است

 

مرکز پخش عمده مغز تخمه طعمدار

شرکت ها و مکان های فعالی وجود دارد که در کنار تولید به عنوان مرکز پخش عمده مغز تخمه طعم داز در بازار داخل فعالیت می کنند .

مغز تخمه طعمدار  یکی از محصولات پر متقاضی در بازار داخل محسوب می شود که خرید و فروش ان  یکی از تجارت های سوده در حیطه خشکبار محسوب می شود .

تولید انواع مغز تخمه افتاب گردان در ۹ طعم تولید و عرضه می شود

که شامل طعم های

 • دودی
 • ماسلا
 • سیر و کره
 • فلفلی
 • کچاپ
 • سرکه ای
 • باربیکو
 • پنیری
 • نمکی

تولید می شود . تولید و پخش انواع مغز تخمه افتاب گردان در طعم های مختلف از فعالیت های شرکت زرین مغز می باشد . برای اطلاع از قیمت روز انواع مغز تخمه طعم دار می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید.

مرکز فروش و صادرات بادام ایرانی
شرکت زرین مغز

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!